جاذبه های گردشگری قبرس

پیشتر در صفحه خرید ملک در قبرس با قوانین اقامت در قبرس و خرید خانه در این جزیره گیتاری شکل دریای مدیترانه آشنا و بصورت اجمالی متوجه زیبایی بیش از حد تصور این کشور شدید. در این مقاله سعی می نمائیم شما با را با جاذبه های گردشگری قبرس و مناطق توریستی و دیدنی قبرس اروپایی آشنا نمائیم.

قبرس سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است که بخش شمالی آن به گیتار شباهت دارد. ساکنین قبرس شمالی به زبان ترکی قبرسی صحبت می کنند که یکی از لهجه های ترکی استانبولی است. بیشتر ساکنان قبرس شمالی به زبان انگلیسی آشنایی دارند بنابراین گردشگران خارجی در این منطقه مشکلی از بابت برقراری ارتباط با بومیان منطقه نخواهند داشت.

پایتخت قبرس شهر نیکوزیا است که بزرگترین شهر قبرس نیز می باشد و تقریبا در مرکز جزیره قرار گرفته است. در این مطلب در ریماکس قصد داریم شما را با مناطق گردشگری قبرس شمالی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

قبرس به دلیل آب و هوای معتدلی که دارد در دنیا شهرت یافته است. همچنین این جزیره دارای تاریخ غنی و آثار باستانی فراوانی است که همه ساله تعداد زیادی گردشگر برای بازدید از این جزیره زیبا راهی این منطقه می شوند. قبرس در فصل مشترک سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است.

از شهرهای مهم قبرس شمالی می توان به فاماگوستا، گیرنه و نیکوزیا اشاره کرد. آب  و هوای این جزیره در اکثر روزهای سال آفتابی است و مکان مناسبی برای ورزش های آبی، حمام آفتاب، دوچرخه سواری و بسیاری از تفریحات دیگر است که در این جزیره امکانات آن فراهم شده است.

جاذبه های قبرس

دیوارهای تاریخی شهر فاماگوستا

بعنوان اولین جاذبه گردشگری قبرس ما برای شما دیوارهای تاریخی شهر فاماگوستا را توضیح خواهیم داد. این دیوارها به منظور حقاظت از شهر در برابر حملات دشمنان ساخته شدند و در ابتدا به صورت دیوارهای نازک و بلند ساخته شدند اما بعدها ونیزی ها بخش هایی را به این دیوارها افزودند تا بتوانند به راحتی برای حفاظت از شهر در برابر حملات عثمانی ها آتش پرتاب کنند. برج و باروهای مارتیننگو یکی از بهترین نمونه های معماری نظامی در قبرس شمالی است که در قرن 16 ساخته شده است.

شما می توانید بمنظور کسب اطلاعات مفیدتر در خصوص خرید خانه در فاماگوستا به صفحه مربوطه بروید و چنانچه با کسب دیتای بیشتر به خرید ملک در فاماگوستا ترغیب شدید با همکاران من در هلدینگ ریماکس برای انجام هماهنگی حضور شما در این قبرس تماس حاصل فرمائید.

بندر گیرنه

شهر گیرنه به بندر و قلعه ی تاریخی اش شهرت دارد و در سواحل شمالی قبرس واقع شده است. این شهر دارای یک بندر قدیمی است که کافه ها و رستوران های زیادی در اطراف آن واقع شده است و بهترین محل برای لذت بردن از غذاهای قبرس شمالی است. ما پیشنهاد می نمائیم مقاله ما در مورد سرمایه گذاری و خرید خانه در گیرنه قبرس را مطالعه فرمائید.

شبه جزیره کارپاس و کلیسای آندریس

شبه جزیره کارپاس در شمال شرقی قبرس واقع شده و دارای کیلومترها ساحل شنی است. کلیسای تاریخی آندریس یکی از جذابیت های این شبه جزیره است که معماری بسیار زیبایی دارد.

قلعه گیرنه

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری قبرس قطعا قلعه گیرنه است. قلعه گیرنه در کنار بندر گیرنه بنا شده است و معماری آن به گونه ای است که واقعا ارزش بازدید را دارد. در داخل این قلعه جاذبه های دیدنی مثل کلیسای سنت جورج، آپارتمان های پادشاهی و کلیسای کوچک واقع شده است که بازدید از آن ها می تواند سفرتان را به یاد ماندنی کند. در موزه کشتی های شکسته یک کشتی بیشتر از همه توجه ها را بخود جلب می نماید که حدود 300 سال قبل از میلاد غرق شده و قدیمی ترین کشتی کشف شه در بستر دریا می باشد.

قلعه گیرنه قبرس شمالی

مناطق گردشگری قبرس اروپایی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرمایه گذاری در ترکیه و خرید ملک در کشور همسایه قبرس، صفحه خرید ملک در استانبول را مشاهده کنید و با مطالعه ادامه این مقاله با جاذبه های دیدنی قبرس بیشتر آشنا شوید.

شهر باستانی سولی

طبق شواهد باقی مانده از این شهر باستانی احتمالا در قرن ششم قبل از میلاد مسیح بنا شده است و یکی از 10 شهر تشکیل دهنده قبرس بوده است. با قدم زدن در این شهر باستانی ویرانه هایی را خواهید دید که زمانی توسط رومی ها ساخته شده اند.

قلعه سنت هیلاریون

از دیگر مناطق گردشگری قبرس شمالی قلعه سنت هیلاریون می باشد. این قلعه در شهر گیرنه ساخته شده و در ارتفاع 670 متری واقع شده است. به دلیل اینکه در ابتدا سنت هیلاریون در این قلعه سکونت داشته به این نام شهرت یافته است. این قلعه در سه طبقه ساخته شده است و طبقه فوقانی آن شامل پله های پیچ در پیچی است که به برج پرنس جان و خانه های سلطنتی منتهی می شوند. در این قلعه می توانید چشم اندازهای زیبایی را از گیرنه و روستاهای اطراف را مشاهده کنید.

مسجد لالا مصطفی پاشا

مسجد لالا مصطفی پاشا در قبرس تا قبل از حمله عثمانی ها و تصرف این کشور ، به عنوان کلیسا مورد استفاده قرار می گرفت و در آن تصاویر مختلفی ترسیم شده بود که با تبدیل شدن این مکان مذهبی به مسجد این نقاشی ها نیز از بین رفت . مسجد لالا مصطفی پاشا با قدمتی حدود 7 قرن یکی از قدیمی ترین ابنیه مربوط به قرون وسطی در منطقه فاماگوستا است و امروزه از جاذبه های گردشگری قبرس به شمار می آید.

این مسجد که در گذشته با نام کلیسای جامع سنت نیکولاس شناخته می شد به عنوان محلی برای عبادت و انجام مراسمات مذهبی مسیحیان بوده و برای تزئین و زیبائی آن از نقاشی های آبرنگی و مجسمه های مختلف استفاده شده بود . لالا مصطفی پاشا که از دیدنی های قبرس در شهر فاماگوستا می باشد با داشتن جذابیت های فوق العاده سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.

مسجد لالا مصطفی پاشا

قلعه بوفاونتو

این قلعه با ارتفاع 954 متری در فاصله ی 16 کیلومتری شهر گیرنه قرار دارد و بلندترین قلعه در منطقه می باشد که چشم اندازهای بسیار زیبایی دارد که به همین دلیل جزو مناطق گردشگری قبرس شمالی به حساب می آید. برای رسیدن به این قلعه تاریخی حدودا 45 دقیقه کوهنوردی باید انجام دهید. این قلعه در گذشت زمان دچار خرابی و فرسایش شده است اما با این حال معماری جذابی دارد که ارزش دیدن دارد.

ساحل لاک پشت

همه ساله در فصل تابستان لاک پشت های سبز رنگ زیبایی به این ساحل ماسه ای زیبا برای تخم گذاری می آیند. مردم قبرس برای تفریح و استراحت از این ساحل استفاده می کنند و توریست های زیادی را همه ساله به خود جذب می نماید. پیشنهاد می نمائیم اگر قصد مسافرت یا اقامت در قبرس را دارید، حتما از این ساحل بعنون یکی از زیباترین مناطق گردشگری قبرس بازدید کنید.

قلعه کانتارا

قلعه کانتارا در سال 965 میلادی و در دوره بیزانس ساخته شده است تا در برابر حمله اعراب از شبه جزیره کارپاس محافظت کند. این قلعه در ارتفاع 610 متری بنا شده و دسترسی به آن نسبتا راحت است. این قلعه مناظر زیبایی رو به خلیج سالامیس، شبه جزیره کاراپاس و فاماگوستا و سایر بخش های قبرس شمالی دارد و بازدید از آن را توصیه می کنیم.

کلیسای بلاپایس

یکی دیگر از مناطق گردشگری قبرس شمالی کلیسای بلاپایس می باشد این کلیسا در روستای کوچک بلاپایس واقع شده که در 5 کیلومتری شهر گیرنه قرار دارد و اکثر آثار باقی مانده از آن مربوط به زمان پادشاهی هوگ سوم است. کلیسای بلاپایس در قرن 13 میلادی ساخته شده است و در طی قرن ها بر وسعت آن افزوده شده است و امروزه نمایانگر معماری جذاب گوتیک است.

کلیسای بلاپایس

شهر باستانی سالامیس

این شهر باستانی در ساحل شرقی قبرس شمالی قرار گرفته و یکی از مهمترین سایت های باستان شناسی و جاذبه های گردشگری قبرس شمالی به شمار می رود. سالامیس در قرن 12 قبل از میلاد مسیح بنا شده سالیان زیادی رشد و پیشرفت داشته است تا زمانی که در اثر زلزله، حمله اعراب و جزر و مد های دریا در قرن هفتم تخریب شده است. این شهر باستانی مملو از بناهای رومی و آثار بجا مانده از آن زمان است و تماشای آن برای تاریخ دوستان خالی از لطف نیست.

ساحل گلپسیدس

ساحل گلپسیدس با ساحل ماسه ای یکی از جاذبه های زیبای قبرس شمالی است که دارای کافه ها و رستوران های زیادی است و گردشگرانی که به تفریحات ساحلی علاقمند هستند بازدید از این ساحل را از دست نخواهند داد.

مسجد سلیمیه نیکوزیا

مسجد سلیمیه نیکوزیا یا کلیسای سنت سوفیا یکی از دیدنی های قبرس شمالی در نیکوزیا می باشد که به عنوان کلیسای آگیا صوفیا ساخت آن در سال 1209 آغاز شد و بعد از 78 سال در سال 1326 به پایان رسید. از قرن 16، زمانی که عثمانی ها کنترل جزیره قبرس را به دست گرفتند به مسجد تبدیل شد. ادغام طراحی زیبای کلیسای قرون وسطی و طراحی ساده یک مسجد، فضایی خیره کننده به وجود آورده است.

مسجد سلیمیه نیکوزیا یکی از جاذبه های توریستی قبرس شمالی، درست در قلب شهر قدیمی نیکوزیای شمالی قرار دارد که قبلا کلیسای سنت سوفیا نام داشت. مسجد سلیمیه یا کلیسای سنت سوفیا بزرگترین و قدیمی ترین کلیسای گوتیک در قبرس می باشد. از آنجایی که مهمترین کلیسای قبرس می باشد، مراسم تاجگذاری پادشاهان در اینجا برگزار می شد.

مسجد سلیمیه نیکوزیا

کلیسای سنت بارناباس

این کلیسای زیبا در سال 1756 و در شهر فاماگوستا بنا شده است. قبر سنت بارباروس در این کلیسا قرار دارد و یکی از زیارتگاه های مردم یونایی قبرس شمالی است که در این منطقه ساکن هستند. کلیسای سنت بارناباس دارای کنبد های سفید رنگی است که جذابیت خاصی به این کلیسا بخشیده است.

کوریون باستان قبرس

در قبرس کمبود مکان های باستانی وجود ندارد اما کوریون انتخاب اصلی این دسته بندی است. در حقیقت یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری قبرس همین کوریون باستان قبرس می باشد.

 

کوریون باستان

مکانی عاشقانه در آن سوی صخره ای ساحلی با چشم اندازهای زیبا از حومه ی شهر و مدیترانه واقع شده است ، مکانی جادویی است.

کل این مکان وسیع است ، اما مشهورترین مکانهایی که می توانید در آنجا تماشا کنید ، تئاتر و خانه Eustolios هستند که دسته ای از موزاییک های زیبا را به خوبی در خود جای داده است.

برای کسانی که زمان بیشتری را در برنامه خود دارند، منطقه بزرگ کلیسای بیزانس با ستونهای فرو ریخته و ضایعات کف موزاییک نیز انتخابی بسیار زیبا خواهد بود.

قلعه سنت هیلاریون قبرس

سنت هیلاریون یکی از زیباترین ویرانه های قلعه مدیترانه ، یک سنگر قدیمی صلیبی است و اسطوره ها و افسانه های بسیاری را در خود جای داده است. اعتقادات محلی ادعا می کند قلعه توسط یک ملکه پری ساخته شده است ، که قبلاً چوپانان محلی دامنه های اینجا را جذاب می کرد.

قلعه سنت هیلاریون

 

راهروها و اتاقهای وسیع قلعه کوه را مار مانند جلوه میدهند و نوعی بهشت ​​ گمشده را نمایان کرده اند. مسیری از میان ساختمانهای پایین قلعه پادگان ها و اصطبل های سربازان عبور می کند ، تا بقایای برج ها ، آپارتمان های سلطنتی و نمازخانه ها ادامه میباشد.

برای آنهایی که درست به سمت بالا صعود می کنند ، نماهای آن طرف تپه ها و پایین دشت ساحلی خارق العاده است.

قبرس شمالی دارای سه ویرانه بزرگ قلعه است ، اما سنت هیلاریون بهترین مکان حفظ شده است ، بنابراین اگر فقط وقت دیدن یک قلعه در قبرس را دارید ، این قلعه را بسازید.

لارناکا قبرس

لارناکا ، در جنوب شرقی جزیره ، ممکن است یک تفریحگاه ساحلی باشد ، اما روح محلی خود را حفظ کرده است.

این مکان اساساً آرام ترین پایگاه برای تعطیلات در قبرس است.

 

لارناکا قبرس

همه امکانات تفریحی مبتنی بر آفتاب و شن و ماسه را می توان یافت ، اما محله قدیمی ترک (که Skala نامیده می شود) و آراسته (Agios Lazaros کلیسای سنت لازاروس) ، شهر را به یک جنبه تاریخی جالب توجه تبدیل می کند ، در حالی که مرکزیت خود را حفظ کرده است و فضای یک شهر کارگاهی مناسب را در خود محفوظ میدارد و فقط یک استراحتگاه تابستانی نیست.

همچنین بهتر است بدانید، دریاچه نمک ، درست در غرب لارناکا ، در فصل بهار مملو از گله های فلامینگو صورتی است و بسیاری از دهکده های تپه ای و جاذبه های گردشگری فرهنگی در مناطق داخلی کشور واقع شده اند.

مناطق دیدنی قبرس شمالی

شبه جزیره کارپاس قبرس

زیباترین منطقه قبرس شبه جزیره کارپاس تک و تنها ناهمواری است که در یک پستی بلندی سواحل طلایی و با پشتوانه تپه های ناهموار در شمال شرقی جزیره (در قبرس شمالی) امتداد یافته است.

این منطقه کم عبور و مرور قبرس است که دارای کوهنوردی عالی ، روستاهای عجیب و غریب و اماکن تاریخی پنهان میباشد که به وفور یافت میشوند.

 

جزیره کارپاس

اگر می خواهید زندگی جزیره ای کشف نشده و توسعه نیافته در گذشته را تجربه کنید ، این مکان جایی است که باید به آنجا بروید.

روزانه با اتومبیل بیرون بروید (این منطقه عملاً هیچ وسیله حمل و نقل عمومی ندارد) و قبل از رفتن به سمت شمال شرقی روستای دور افتاده دیپکارپاز و ویرانه کوچک کلیسای آگیوس فیلون ، از موزاییک های Agia Triada در روستای Sipahi دیدن کنید.

پس از آن ، به ساحل طلایی معروف شبه جزیره بروید ، یک ساحل شن و ماسه گسترده که جذابیت ناهموار کارپاس را خلاصه می کند.

سالامیس باستان قبرس

این محوطه باستانی عظیم ، خانه های ویرانه از سنگ مرمر است و در آنجا با کوریون باستان به عنوان برترین مکان تاریخی در این جزیره رتبه بندی شده است.

 

گشت و گذار در میان مسیرهای خاکی سالامیس میان مجموعه ای از ویرانه های ناشی از اختلاط دوره های زمانی مختلف ، درسی است در تاریخ گسترده قبرس که گذشته ان را به خوبی تصویر میکشد.

مجسمه بزرگ هلنیستی – فقدان سر آنها ، که توسط مسیحیان بیش از حد قدرت گرفته بودند – در میان ویرانه های سالن ورزشی نشسته اند. دو ویرانه قابل توجه از کلیساهای بیزانس در میان مزارع رازیانه وحشی و علف های هرز قرار دارد و یک منطقه مخزن بسیار بزرگ توانایی مهندسی و مدیریت آنچه که نیاز است در یک شهر باستانی بزرگ را به نمایش می گذارد.

سالامیس باستان در قبرس شمالی است ، اما یک سفر آسان یک روزه از نیکوزیا تا انجا برای شما زمان خواهد گرفت.

قلعه کولوسی

اگر بین قلعه های جهان مسابقه زیبایی برگزار شود، قلعه کولوسی قطعا برنده این مسابقه خواهد شد.

این قلعه کوچک اما کاملاً مستحکم درست در خارج از “لیماسول” یک قلعه قدیمی صلیبی ها و یادآور اهمیت قبرس برای اروپاییان در طول جنگ های صلیبی سرزمین مقدس است.

 

قلعه کولوسی

این قلعه که برای اولین بار توسط شوالیه های سینت جان برگزار شد ، به عنوان فرماندهی منطقه مورد استفاده قرار گرفت و موقعیتی عالی از خط ساحلی داشت.

امروزه جذابیت قلعه بیشتر به دلیل خانه عروسک و موقعیت آرام آن در میان دهکده حوصله سر بر کوالوسی کاهش یافته است.

کیپ گروکو قبرس

حتی در امتداد ساحل جنوبی پر سر و صدا قبرس مناطقی وجود دارد که می توانید از ازدحام جمعیت فرار کنید.

کیپ گروکو یک پارک ملی ساحلی و شگفت انگیز است بسیار زیبا با انواع مسیرهای پیاده روی که از شرق تفریحگاه آگیا ناپا شروع می شوند.

در اینجا انواع فوق العاده ای از گیاهان محلی وجود دارد ، به ویژه بسیاری از ارکیده های وحشی بومی قبرس که در اوایل بهار شکوفا می دهند, اما در واقعیت برجسته مناظر ساحلی کاملاً زیبا, با دریای آبی نیلگون شده است.

 

مسیرهای پیاده روی تا نقطه Cape Greco که جنوبی ترین نوک جزیره است کشیده شده اند.

پیشنهادی به شما : جاذبه های گردشگری استانبول

دهکده آگروس در کوههای تروودوس

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری قبرس دهکده آگروس در کوههای تروودوس می بشد. توده Troodos  (کوههای Troodos)، در منطقه تپه ای در جنوب غربی ، مملو از روستاهای زیبا و پر از خانه های سنتی سنگ تراشیده شده و کوچه های سنگفرش است.

آنها همچنین میزبان برخی از شگفت انگیزترین کلیساها و صومعه های قبرس هستند که از نقاشی های دیواری پر جنب و جوش بر روی دیواری که مربوط به دوران قرون وسطی است نگهداری می شوند.

 

کلیساهای Troodos از نظر تاریخی از چنان اهمیتی برخوردارند که به 9 مورد از آنها میراث جهانی یونسکو داده شده است. استخدام ماشین و چرخ زدن در اطراف این منطقه ، جستجوی نمازخانه های تراشیده شده سنگی یک روز عالی را برای شما رقم خواهد زد، اما اگر فقط وقت دارید که یکی از آنها را ببینید ، کلیسای Archangelos Michail  در دهکده پدولاسِ پر سر و صدا باید در لیست بهترین کارها باشد.

با توجه به محل اقامت شما در شهر های لیماسول یا نیکوزیا، برای دسترسی به پتانسیل سفر یک روزه ، کوههای Troodos آسانترین دسترسی را دارند. برای محدود کردن رانندگی و مسافت ، تعداد زیادی هتل کوچک به سبک بوتیک در روستاهای اصلی کوههای Troodos وجود دارد.

خانه دیونیسوس

مکانی بزرگ برای بازدید کننده ها در استراحتگاه پافوس ، خانه دیونیسوس است ، خانه ای با مجموعه ای باورنکردنی از کف موزاییک که به دلیل نگهداری عالی و رنگ آمیزی زنده بسیار قابل توجه هستند.

بخشی از محوطه بزرگ باستان شناسی پافوس شامل بقایای حفاری شده پافوس باستان است ، این منطقه محل ویرانه های مختلف یونانی-رومی و همچنین چندین خانه موزاییکی دیگر است.

 

خانه دیونیسوس

خانه دیونیسوس همچنان پربازدیدترین قسمت منطقه است زیرا شامل بهترین نمونه های هنری موزاییک کاری شده است. این خانه به نام خدای دیونیسوس نامگذاری شده است که در بسیاری از موزاییک های خانه استفاده می شود ، که بیشتر صحنه هایی از اساطیر یونان را به تصویر می کشد.

پیشنهاد : جاذبه های گردشگری ازمیر

موزه قبرس

قبرس با وجود بسیاری از مکانهای باستانی ، مملو از موزه است ، اما موزه قبرس در پایتخت نیکوزیا بعنوان یکی از جاذبه های گردشگری قبرس، جایی است که شما برای جمع آوری تمام تاریخ این جزیره به آنجا می روید.

این موزه بسیار خوب شکل گرفته است ، بازدیدکنندگان را به سفری از دوران نوسنگی تا دوران عثمانی با استفاده از آثار زیبا برای نشان دادن هنرهای پیشرفته هر دوره می برد. نمایشگاه های برجسته مجموعه عظیمی از مجسمه های نذری Terra-cotta است که مربوط به قرن 7 قبل از میلاد است.

 

موزه قبرس

حتی اگر اهل ساحل هستید ، قطعاً باید برای دیدن موزه یک سفر نیم روزه به پایتخت داشته باشید.

ساحل نیسی

مجموعه ای از زیبایی شن و ماسه سفید در دریای فیروزه ای Agia Napa ، ساحل Nissi  معروف ترین نوار شن و ماسه قبرس میباشد و این نیز دلیلی برای بودن ان در لیست جاذبه های گردشگری قبرس است.

اگر احتمال می دهید که این منطقه پرازدحام باشد، باید بگوییم بله. در تابستان شلوغ می شود (ساحلی با شکوه که به شکل یک راز مخفی باقی نمی ماند) ، حتی با صندلی های ردیف شده برای آفتاب گیری ، زیبایی نیسی را نمی توان انکار کرد.

 

آب در خط ساحلی بسیار کم عمق است و به طور کلی در خلیج بسیار آرام موج میزند ، و آن را به یک مکان عالی برای خانواده هایی با کودکان خردسال تبدیل می کند ، و در فصل تابستان ، کیسه های امکانات ارائه می شود ، به این طریق که شما می توانید یک روز کامل را در ساحل بسیازید و اطمینان پیدا کنید که جاذبه های گردشگری قبرس بی نظیر است.

گیرنه

گیرنه (Girne) زیباترین شهر قبرس شمالی است كه به بنای قدیمی عثمانی در منطقه قدیمی بندرگاه خود چسبیده است.

 

قلعه گیرنه مشرف به بندرگاه جالب توجه در ضلع شرقی است و صعود به بالای باروهای قلعه , منظره خارق العاده در سراسر شهر را به شما پاداش می دهد.

انبوهی از مسیرهای باریک در منطقه اسکله که پر از خانه های کرکره ای چوبی را در خود جای داده و اسکله را رفته رفته پشت سرمیگذارند وجود دارد. این یک مکان عالی برای قدم زدن و خنک کردن بدن در فضایی بی انتها است و کافه های زیادی مشرف به بندرگاه برای زمانی که می خواهید پاهای خود را از خستگی به دور نگه دارید وجود دارند.

همانطور که پیشتر گفتیم همسایه شمال شرقی قبرس، کشور ترکیه است که قسمت غربی ترکیه فرهنگی شبیه به قبرس شمالی دارد از این رو پیشنهاد می نمائیم در صورت تمایل به خرید ملک در ترکیه به جای خرید املاک در قبرس صفحه خرید خانه در ترکیه را مطالعه فرمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره رایگان برای خرید ملک در قبرس و همچنین دریافت بروشور معرفی جاذبه های گردشگری قبرس شما عزیزان می توانید با شماره های 02188721092 و 02188722027 تماس حاصل نمایید. مشاوران ریماکس همه روزه آماده پاسخگویی به شما هموطنان عزیز می باشند.

4.6/5 - (10 امتیاز)